bedava deneme bonusu veren siteler 2024
Destek

BAKIM, ONARIM VE GARANTI

Gelecek Güven Gerektirir!

30 yıllık birikimi, Türk Standartlar Enstitüsü onayı ile Atempo, satış sonrası servis, bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garantiliyor.

Atempo, uzman teknik kadrosu ile Türkiye’de 3 bölgede, yurtdışında ise muhtelif ofislerde yerel tamir ve bakım servisleri ile satış sonrasında da güvenceyi garanti ediyor; saha deneyimi, uygulama hareket kabiliyeti, erişim ve müdahale hızı ile gelecekte de çözüm ortağınız olmayı sürdürüyor!

 

 

 
 

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Bilgi Güçtür!

Koşullar değişiyor, bilginin teknoloji işbirliği bugün düşünce biçimimizi yeniden şekillendiriyor. Teknoloji bugün hayallerimizin sınırlarını her zamankinden daha çok zorluyor. Bu sektörel şartların şimdi daha değişken olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla gelecekte söz sahibi olmak, ona talip olmaktan çok, ilham vermeyi gerektiriyor.

Bu nedenle Atempo, geçmişin birikimiyle yetinmiyor; geleneğin deneyimini yeni nesil teknolojik çıktılara dönüştürmeyi amaçlıyor. Bu amaçla Atempo, yatırımlarının önemli bir kısmını bilgi üretimine ayırıyor. Ar-Ge yatırımları ile bilgi kuryeliği yapan değil, Teknolojiyi üreten olmak yolunda önemli adımlar atıyor.

İnsan gücü ve zihinsel donanımı, fiziksel şartları ve operasyonel kabiliyeti ile  Atempo uluslararası bilgi teknolojileri  ile yarışan, talepleri küresel bir algı ile yorumlayan  özne olarak dünya pazarını hedefliyor. Önemli bir ilk adım olarak gördüğü AV ürünlerinin Türkiye, Orta Asya ve  Afrika ülkelerinde elde ettiği pazar başarısı hedefe giden yolda önemli kilometre taşlarını oluşturuyor.

Uluslararası standartlarda TÜBİTAK desteği ile üretimi gerçekleştirilen AV ürünleri Atempo imzası taşıyor!

 

 

Destek için tıklayınız...

Hızlı İletişim

+90 (312) 466 82 00

Taşpınar Mah. 2899 Sok. No:5 
İncek - Gölbaşı Ankara Türkiye

İletişim